КЛИНИЧКИ ЦЕНТАР КРАГУЈЕВАЦ НАЈВЕЋИ ДОБИТНИК НАШЕ БОРБЕ ЗА РАДНА МЕСТА

Удружени синдикати Србије „СЛОГА“ – синдикат здравства и социјалне заштите посебно морају да истакну значај свега онога што се десило од 27. априла, када је у питању Клинички центар Крагујевац. Након нашег обавештавња јавности о непоступању појединих директора здравствених установа по наредби Министарства здравља, до данашњег дана преко 245 здравствених радника у Клиничком центру Крагујевац је добило уговоре на неодређено време. Клинички центар Крагујевац је један од четри Клиничка центра у Србији и представља једну од најзначајнијих здравствених установа, а новозапослене колеге ће значајно побољшати квалитет пружања здравствене заштите, великом броју грађана са територије овог дела Србије.

Удружени синдикати Србије „СЛОГА“ – синдикат здравства и социјалне заштите се посебно захваљују свим медијима на професионалном извештавању, јер без правог преношења информација овакав резултат се не би могао постићи.