ДИРЕКТОРИ ЗДРАВСТВЕНИХ УСТАНОВА И УСТАНОВА СОЦИЈАЛНЕ ЗАШТИТЕ ДА ПОСТУПЕ У СКЛАДУ СА ПРЕПОРУКОМ ВЛАДЕ РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ

Влада Републике Србије препоручила је послодавцима да свим запосленима који се налазе у самоизолацији или су оболели од вируса COVID-19, због непосредног излагања ризику због обављања свог посла, обезбеди право на накнаду зараде у висини од 100%.

Удружени синдикати Србије „СЛОГА“ – синдикат здравства и социјалне заштите овим путем позива све директоре здравствених установа и установа социјалне заштите да поступе у складу са препоруком Владе Републике Србије.