ЗАХВАЉУЈУЋИ СИНДИКАТУ „СЛОГА“ ЗАПОСЛЕНИ У ОПШТОЈ БОЛНИЦИ СУБОТИЦА ДОБИЛИ СОЛИДАРНУ ПОМОЋ
Запосленима Опште болнице у Суботици, 22. јануара 2020. године исплаћена је солидарна помоћ због…
Read More »Запосленима Опште болнице у Суботици, 22. јануара 2020. године исплаћена је солидарна помоћ због…
Read More »